Facebook Image

Ігор Калашник привітав колег з професійним святом

Шановні колеги!

581965_103866109756838_1970750217_n  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня будівельника!

  Один мудрець, як на мене, однозначно представник нашої славної професії, одного разу сказав: «Творець створив світ, а все інше зробили будівельники». Зрозуміло, це жарт, але частка істини в цих словах є. Принаймні, завдяки рукотворній праці будівельнииків наш Черкаський край став рідною домівкою для півтора мільйона черкащан.

  Саме будівельники зводять вулиці, селища і міста, будують дороги, заводи, житлові будинки, школи та лікарні. Будівництво, як одна з провідних галузей економіки, створює велику кількість робочих місць і споживає продукцію багатьох галузей народного господарства.

  У всі часи професія будівельника користувалася шаною і повагою, впевнений, що в найближчій перспективі вона стане знову, як ніколи, затребуваною.

  Особливі слова подяки висловлюю ветеранам галузі. Закладені вами трудові традиції – цеnbміцний фундамент, спираючись на який будівельна галузь завжди продовжувала свій поступальний розвиток. Це – гордість будівельної галузі Черкащини – Горбул Микола Дмитрович, Дехтярьов Едуард Олександрович, Бунякін Микола Іванович, Федоров Петро Степанович, Кармазін Олександр Григорович.

  Черкаські  будівельні творці гідно проявили себе при зведенні найскладніших об’єктів, як промислових, так і об’єктів культури і спорту, охорони здоров’я.

  Нашими будівельниками, тільки  з підприємств «Інтербуд» і «Експоінвест», побудовано будівлю черкаської філії німецької фірми «Фрезеніус»;  десятки багатоповерхових будинків на» Митниці» і в Південно– Західному мікрорайоні; приватні будинки для «афганців» у Смілі, Золотоноші, Корсунь-Шевченківському та Умані;  Свято-Андрієвський храм УПЦ на Митниці;  комплекс МЖК по вулиці Гагаріна;  реконструйовано два корпуси радіологічного відділення обласного онкодиспансеру (без зупинки лікувального процесу) та інші. Підприємства брали участь у будівництві спортивного комплексу «Олімпійський» у Києві.

  Колективи підприємств «Інтербуд» і «Експоінвест» для мене – як другий дім, скільки всього разом побудували за ці роки!  Мені дуже пощастило з людьми. Завдяки їх злагодженості та професіоналізму ми зберегли підприємства в найскладніший період. Основу колективу складали і складають надійні люди, професіонали високого класу. Вони люблять будувати і вміють це робити. На якій би ділянці не працювали, намагаються виконувати роботу сумлінно і якісно, щоб не підвести колектив, щоб не було соромно перед земляками, дітьми та онуками.

  Це –  ветерани-афганці Олександр Тихонов,  Володимир Коваленко, Сергій Каручек,  Василь Олійник, Валерій Волошин; висококласні фахівці Іван Чепурний, Микола Махлай, Павло Пипенко, Валерій Паливода,  Микола Танцюра, В’ячеслав Гайда, Анна  Гончаренко, Олександр Паливода та інші.

3(32)2

  Ви – найнадійніша команда, з якою  мені пощастило працювати! У нас дивовижна професія! Бачити, як на твоїх очах змінюється міський простір і бути до цього причетним – це здорово … Це і є щастя будівельника!

  Велика подяка Вам, шановні будівельники, за вашу працю! Міцного Вам здоров’я, родинного тепла і впевненості у завтрашньому дні!

  Хай наш рідний край не зупиняється в розвитку, черкащани частіше відзначають новосілля в сучасних комфортних будинках, а в оселях звучить дитячий сміх!

Ігор КАЛАШНИК 

Голова ГО «Форум розвитку Черкащини»,

Заслужений будівельник України